SNUBNÍ PRSTENY

Těšíme se na vás a věříme, že budete spokojeni.  

Snubní prsteny jsou součástí  jednoho z nejdůležitějších kroků ve vašem životě. I z tohoto důvodu věnujeme  nabídce a výrobě snubních prstenů  mimořádnou péči. Pravidelně doplňujeme  nabídku snubních prstenů o nové kolekce  a snažíme se aby jejich vzhled byl neokoukaný . Dokladem těchto slov je i naše poslední kolekce , která jde zpět za krásou „Rokoka“. 

 Jak správně objednat snubní prsteny?      Když jste již vybrali druh a barvu, či kombinaci barev u zlata , je dalším důležitým krokem  zvolit správnou velikost prstenů.  Nejjednodušším způsobem je použít nějaký  prsten či kroužek, který máte doma / snažit se o přibližně stejnou šíři prstenu/  a  změřit jeho vnitřní průměr posuvným měřítkem.  Pokud nám pošlete tento rozměr v mm, tak přepočet na správnou velikost již uděláme za Vás.  Mějte vždy na paměti, že je lepší měřit  velikost prstenu ve večerních hodinách, neboť  prsty jsou trochu oteklé a  vznikne tak potřebná vůle. Když nám tyto informace pošlete spolu s objednávkou, tak vás budeme obratem  informovat o potvrzení vaší objednávky a sdělíme vám číslo našeho účtu, kam je potřeba složit 50% zálohu s celkové částky.

V momentě připsání peněz na náš účet zahájíme výrobu vašich prstenů. Během 2 až3 týdnů vás budeme informovat o dokončení vaší zakázky a prostřednictvím České pošty a.s. vám prsteny odešleme na dobírku jako cenné psaní. Zásilka je pojištěna a do momentu převzetí  zásilky jsou případná rizika na naší straně. S poštou spolupracujeme již několik let a neměli jsme nikdy žádný problém.

Snubní prsteny je možno vyrobit  i ze stříbra a nebo kombinací jeden zlatý a druhý stříbrný.Toto je vždy nutno domluvit předem . Kontaktujte nás na našem e-mailu  shop@goldorin.cz


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

info