VÝKUP ZLATA

Vykupujeme drahé kovy zlomkové, zlato, stříbro, šperky ze stříbra a zlata s drahými kameny . Kameny a diamanty Drahé kovy vykupujeme za hotové peníze. Dále provádíme výkup zlata zubního, stejně jako zlomkového, poničeného i bez státních punců. U každé zkoušky musíte počítat se ztrátou, protože se ze zlata vypálí nečistoty. Výše ztráty je u každé jednotlivé věci jiná a určí ji přímo před Vámi kvalifikovaný odborník a předem Vám ji sdělí.  Výkup zlata se provádí na prubířském kameni před zákazníkem. Prubířský kámen je buližník. 

VÝKUP STŘÍBRA

Výkup stříbra je o něco složitější, protože existuje hodně předmětů, které jsou jen silně  postříbřeny a nejsou ze stříbra. Proto je pro výkup stříbra velmi důležitá zkušenost.
Puncovní značky - Relevantní legislativa: Puncovní zákonZákon č. 539/1992 Sb., o puncovnictví a zkoušení drahých kovů (puncovní zákon)
Prováděcí vyhláška k puncovnímu zákonu - Vyhláška č. 363/2003 Sb. Pokud nemáte ke svým šperkům účtenku nebo certifikát s vyznačenou ryzostí je nutno využít puncovních značek. 

Zlato dentální bývá ryzosti 600/1000 -   680/1000. Pro naprosto přesné zjištění ryzosti si necháváme dělat zkoušku u specializovaných firem. 8 karátů 333/1000 -- 9 karátů 375/1000 -- 14 karátů 585/1000 -- 18 karátů  750/1000 -- 24 karátů 999/1000 -  ryzí zlato
Existují samozřejmě i šperky bez českých státních puncovních značek.
Vykupujeme i tyto šperky, ryzost stanoví naši pracovníci při výkupu.

Co vykupujeme? 

1.) Naše společnost vykupuje veškeré zlato, zlaté šperky, investiční slitky ,mince,zlomkové zlato, polámané nenositelné šperky, dentální korunky, poškozené mince, hodinky, nebo jakýkoliv slitek s obsahem zlata.
2.) Výkup zlata probíhá tak, že když je naprosto zřejmá ryzost, váha a nabízené zlato neobsahuje kameny tak proplácíme ihned na provozovně!
3.) Nepoškoz. a orig.zabalený slitek, nebo investiční minci, vykoupíme za aktuální cenu obsaženého ryzího zlata.

Co Vám nabízíme?

Výhodné výkupní ceny zlata pravidelně aktualizované dle vývoje cen na trhu.

- Příjemné prostředí.
- Profesionální obsluhu zaměřenou na kvalitu služeb a spokojenost zákazníků.
- Absolutní důvěryhodnost v čemkoli co děláme.


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

info