Jsme česká zlatnická firma, založená v roce 1997 v Mostě.

•  Zabýváme se výrobou a prodejem, návrhy, opravami a úpravami šperků z drahých kovů i restaurování starých šperků

•  Nabízíme široký výběr  šperků 

•  Provádíme zakázkovou  výrobu a kompletní servis šperků jako je čištění, leštění, rytí, zlacení, rhodiování na počkání, usazování kamenů atd. 
E-shop
Dovolujeme si Vás přivítat na internetovém obchodě www.goldorin.cz se zlatými, stříbrnými šperky a šperky z (chirurgické oceli.) E-shop www.goldorin.cz je internetový obchod provozovaný firmou Zlatnická dílna ORIN, jež si Vám zde dovoluje nabídnout šperky za výhodné ceny.

Informace o zboží
Zboží připraveno k dodání dle dané informace u konkrétního zboží a dle složitosti

Možnost vrácení zboží, záruční lhůta, reklamace
 Vrácené zboží musí být nepoškozené. Tímto ustanovením není nijak dotčeno právo na reklamaci. Na všechny výrobky se vztahuje dvouletá záruka na vady materiálu. Reklamace jsou řešeny pokud možno výměnou poškozeného výrobku za nový. V případě, že toto nelze, nabízíme možnost vybrat si jiné zboží nebo náhradu peněz. Reklamační žádosti jsou vyřizovány obratem.

Cena, poštovné
Ceny u všech výrobků jsou uvedeny včetně DPH. Poštovné a balné (pro koncové zákaznáky) činí 120,- Kč (rovněž včetně DPH).

Způsob placení
V současné době můžete u nás platit na dobírku nebo u nás na prodejně. Pro zájemce o placení převodem: Bankovní spojení -................................... Jako variabilní symbol uveďte datum objednávky a k popisu příjemce uveďte své jméno, příjmení či název firmy.


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

info